شما هم داستان خودت رو از نو بنویس!!

این داستان جالبه خوشخط شدن منه!

من هم یه روزی خط خوبی نداشتم و آرزوم بود که خوش خط باشم و یه اتفاق خاص و دلسوزی و کاربلدی یه استاد عزیز، شد نقطه شروع من. توی این ویدئو داستان خودم رو توضیح دادم، شما هم ببینید شاید امروز زمانی هست که شما هم به آرزوی خوشخطی تون برسید.

اگر می خوای:

یه بار برای همیشه از شر بدخطی راحت بشی

همه از خط خوشت لذت ببرن

جزوه دانشجویی و نامه اداری و … خوش خط بنویسی

و …

همین الان فرم رو پر کن

تا مینی دوره بی نظیر ما

 آموزش اصول زیبا نویسی با خودکار 
 (راز خط زیبا) 

بطور کاملا رایگان دریافت کنی

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:*
استاد پرویز تنها

مدرس دوره آموزش رایگان خوشنویسی با خودکار

من پرویز تنها هستم. حدود ۲۵ سال پیش و در دوران تحصیلی راهنمایی با کشف علاقه ام به خوشنویسی توسط آموزگار عزیز و مهربانم قدم در این مسیر نهادم.

بعد از سالها فعالیت تو حوزه خوشنویسی با قلم و خط نستعلیق، کم کم گرایش های دیگه را هم فرا گرفتم و در نهایت در سال ۹۸ علاقه شدیدی به خوشنویسی با خودکار پیدا کردم. دلیل این علاقه هم برای من کاملاً واضح و مشخص بود و اینکه من در خوشنویسی با خودکار، می تونستم در هر مکان و هر زمانی، به راحتی مبادرت به نگارش بکنم. کاری که باعث میشد حال دلم خوب باشه…

پس از همینجا برای همه عزیزانی که مثل من هستند، به شدت این رشته را توصیه میکنم که واقعاً باعث آرامش و حال عالی شون خواهد شد. وقتی که خوشنویسی با خودکار رو تمرین کردم و مسلط شدم، دیگه براحتی می تونم در هر جا و هر زمان که دلم هوای نوشتن کرد، با یک خودکار و یه تکه کاغذ ساده، شروع کنم به نوشتن و حالم رو عالی کنم.

  • مدرس: پرویز تنها
  • مخاطب: کلیه عزیزانی که دوست دارند دستخط شون زیبا باشه و از شر بد خطی راحت بشوند.
  • مدت زمان: 1 جلسه ( 4 بخشه ) جمعاً حدود 90 دقیقه
  • فرمت آموزش‌: فیلم‌ MP4
  • نوع دسترسی: دسترسی در همین وب سایت
  • قیمت واقعی:

    99 هزار تومان (رایگان برای مدت محدود)

سرفصـل های دوره راز خــــــط زیــبا

 

طی 4 بخش آموزشی جمعاً 90 دقیقه ای با رمز و راز خیلی مهم خوش خطی و نحوه نگارش تمامی حروف الفبای فارسی و برخی اتصالات دو حرفی پرکاربرد و همچنین نحوه نگارش صحیح حدود 120 کلمه، آشنا میشی.

 

در این بخش توضیحات مقدماتی درباره اینکه زیبایی خط تان حاصل چه اصول و مباحث نظری هست، اشاره می شود و ارکان خوشخطی و اصول تکمیلی آن بطور کامل معرفی می شود و با یک دسته بندی اصولی، مسیر یادگیری شما آسانتر می شود.

خانم مریم باهر – خانه دار

از خداوند منان برای استادهایی چون شما، فقط موفقیت می خواهیم تا در سایه شما یاد بگیریم و پیشرفت کنیم

نورالدین شمس الدینی – برنامه نویس و طراح سایت

استاد واقعا نحوه بیان و توضیح تون فوق االعاده هست و من رو که هیچ وقت فکر نمیکردم خوش خط بشم رو اینقدر علاقمند کرده و دارم تمرین میکنم. ممنون از شما

آقای سعدی کرد بهمنی – هنرمند عرصه موسیقی

باعث افتخار من هست در جمع شما بودن. اگر شما من رو به چشم هنرمند می بینید، به دلیل لطف و نگاه بزرگ منشانه شماست. امیدوارم من هم روزی پاسخگوی این همه محبت باشم