خوشنویسی محمد

خوشنویسی محمد

خوشنویسی

این نام زیبا و خوشنویسی محمد ، کلمه ای هست که در مطلب امروز قصد دارم یک آموزش دیگر رو از طریق آن تقدیم تان نمایم. بعنوان اسم نوشته امروز نکات آموزشی از نحوه نگارش و خوشنویسی محمد را تقدیم حضورتان خواهم نمود. نحوه نگارش این نام که ممکن هست نام زیبای شما یا یکی از عزیزانتون باشه تقدیم شما. لطفا اگر دوستی به این نام دارید، این تصویر رو براش ارسال کنید. ما امروز خوشنویسی نام محمد رو با خودکار و اون هم در حالت کشیده انتخاب کرده ایم. لطفا اگر از علاقمندان هنر زیبا و فاخر خوشنویسی هستید، با ما در وبسایت خوش خطشو ، مرجع خوشنویسی ایران همراه باشید تا از مطالب آموزشی آن بهره مند باشید. البته اشکال مختلف خوشنویسی ابن نام زیبا رو اینجا میتونید ببینید.

در اصول خوشنویسی، برای خوشنویسی محمد و این نام زیبای پیامبر عظیم الشان اسلام، دو راه وجود دارد. یکی اینکه از شکل غیر کشیده این کلمه استفاده بشه و دیگری هم که شکل کشیده آن هست. در نستعلیق در حالت کشیده تنها یک راه برای نگارش این نام زیبا وجود دارد.

انتخاب کشیده مناسب در خوشنویسی محمد

در خوشنویسی محمد، طبق قوانین خط زیبای نستعلیق مربوط به کشیده ها، امکان کشیده نوشتن اون برای ما فراهم است. خب کشیده کمانی که در اتصال حرف “میم” به حرف “دال” وجود داره، بهترین انتخاب ممکن هست.

نکته تکمیلی

در پایان لازم بذکر است که این مورد را هم اشاره کنیم که می توان در حالت غیر کشیده “میم” را به دو صورت نگارش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست