خوشنویسی مهدی

خوشنویسی مهدی

خوشنویسی مهدی

این نام زیبا و خوشنویسی مهدی ، کلمه ای هست که در مطلب امروز قصد دارم یک آموزش دیگر رو از طریق آن تقدیم تان نمایم. بعنوان اسم نوشته امروز نکات آموزشی از نحوه نگارش و خوشنویسی مهدی را تقدیم حضورتان خواهم نمود. نحوه نگارش این نام که ممکن هست نام زیبای شما یا یکی از عزیزانتون باشه تقدیم شما. لطفا اگر دوستی به این نام دارید، این تصویر رو براش ارسال کنید. ما امروز خوشنویسی نام مهدی رو با خودکار و اون هم در حالت کشیده انتخاب کرده ایم. لطفا اگر از علاقمندان هنر زیبا و فاخر خوشنویسی هستید، با ما در وبسایت خوش خطشو ، مرجع خوشنویسی ایران همراه باشید تا از مطالب آموزشی آن بهره مند باشید.

در اصول خوشنویسی، برای خوشنویسی مهدی و این نام زیبا، دو راه وجود دارد. یکی اینکه از شکل غیر کشیده این کلمه استفاده بشه. در این شکل می توان از سه شکل حرف “ه” استفاده نمود که در آموزش های بعدی به بیان اون ها خواهیم پرداخت.

انتخاب کشیده مناسب در خوشنویسی مهدی

در خوشنویسی مهدی ، طبق قوانین خط زیبای نستعلیق مربوط به کشیده ها، امکان کشیده نوشتن اون برای ما فراهم است. خب کشیده کمانی که در اتصال حرف “ه” به حرف “دال” وجود داره، بهترین انتخاب ممکن هست.

همانطور که قبلا هم گفتیم، می توانیم “ه” رو در سه شکل بنویسیم اما مرسوم ترین نوع “ه” که در کشیده های این چنینی استفاده می شود همین نوع هست.

نکته تکمیلی

در پایان لازم بذکر است که این مورد را هم اشاره کنیم که می توان در این کلمه بجای این کشیده کمانی، از کشیده “ی معکوس” هم استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست