داستان ما

سال‌ها تجربه کسب کردم، نوشتم، خود را آزمودم و آنچه می بایست آموختم. حالا حاصل این دستاورد چندین ساله ام به لطف خدا شده دست خطی زیبا که می خوام با شما به اشتراک بگذارم. مصداق حدیثی از امام صادق علیه السلام که می فرمایند: هر چیزی زکاتی دارد و زکات دانش آموختن آن است به اهلش. لذا این موضوع من را بر آن داشت تا با راه اندازی وب‌سایت خوش خط شو بعنوان پلتفرم اختصاصی آموزش آنلاین خوشنویسی با خودکار، دانش و اطلاعات خودم را در این حوزه با هنرجویان و هنردوستان هنر اصیل خوشنویسی به اشتراک بذارم.

خوشنویسی مدرن چیست
داستان خوش خط شدن من

چرا خوش خط شو؟

دوره های اصولی

ما در تولید برنامه درسی و محتوای هر کدام از آموزش هامون بسیار سختگیری میکنیم تا دقیقا هر آنچه که میتواند برای شما عزیزان اثر بخش باشد را، تولید و یا ارائه خدمت نماییم.

پشتیبانی در طول دوره

در دوره های اختصاصی ما، از طریق پنلی که در اختیار کاربر قرار می گیرد، در طول دوره پشتیبانی و رفع اشکال خواهند شد.

ضمانت بازگشت وجه

برای کلیه دوره های ما به این شکل هست که چنانچه عزیزی دوره ای را تهیه نمایند و پس از گذراندن یک سوم دوره، از آن رضایت نداشته باشند، مبلغ کل دوره عودت داده خواهد شد.

درباره استاد

من پرویز تنها هستم و ساکن خطه خونگرم خوزستان و شهر اهواز . حدود 25 سال پیش و در دوران تحصیلی راهنمایی با کشف علاقه ام به خوشنویسی توسط آموزگار عزیز و مهربانم قدم در این مسیر نهادم.

بعد از سالها فعالیت تو حوزه خوشنویسی با قلم و خط نستعلیق، کم کم گرایش های دیگه را هم فرا گرفتم و در نهایت در سال 98 علاقه شدیدی به خوشنویسی با خودکار پیدا کردم. دلیل این علاقه هم برای من کاملاً واضح و مشخص بود و اینکه من در خوشنویسی با خودکار، می تونستم در هر مکان و هر زمانی، به راحتی مبادرت به نگارش بکنم. کاری که باعث میشد حال دلم خوب باشه…

پس از همینجا برای همه عزیزانی که مثل من هستند، به شدت این رشته را توصیه میکنم که واقعاً باعث آرامش و حال عالی شون خواهد شد. من کارمند هستم و ساعات بسیار طولانی رو خارج از محیط منزل بودم و امکان استفاده از قلم و مرکب و … نداشتم و در ساعات پایانی شب هم بخاطر صدایی ژیرژِیر قلم نمی تونستم براحتی تمرین کنم چرا که موجب سلب آرامش اطرافیانم می شد. اما وقتی که خوشنویسی با خودکار رو تمرین کردم و مسلط شدم، دیگه براحتی می تونم هر جا و هر زمان که دلم هوای نوشتن کرد، با یک خودکار و یه تکه کاغذ ساده، شروع کنم و به نوشتن و حالم رو عالی کنم.

استاد پرویز تنها

آنچه باید درباره آموزشگاه ما بدانید

کسانی که در آموزشگاه ما فعالیت دارند و به شما خدمت رسانی می کنند…

null

وحید طهماسبی

مدیر عامل و صاحب امتیاز
null

پرویز تنها

مدرس
null

علی احدی

برنامه نویس و طراح
null

خانم نظارت

طراح سایت

خدمات قابل ارائه ما

 ما در چندین زمینه آماده خدمت رسانی به عزیزان هستیم

فهرست